Wicelider w Sierakowie

Zapraszamy wszystkich na kolejny mecz ligi okręgowej. Tym razem LKS Sieraków Śląski podejmie u siebie drugą drużynę w tabeli - LZS Mrzygłód (Myszków).

Dla LKS-u będzie to wielki sprawdzian, czy po świetnym - wygranym półfinale z Kochcicami w regionalnym Pucharze Polski, nadal są w dobrej formie, tym bardziej, że mecz odbył się w tą środę i piłkarze są nieco zmęczeni po zaciętym boju w Kochcicach.

Dla LZS-u Mrzygłód będzie to szansa do zbliżenia się do liderującej w tabeli Sparty Lubliniec. Obecnie dzielą ich tylko 4 punkty, a Sparta liczy na łatwe zwycięstwo z drugą drużyną od końca Liswartą Lisów. Jeżeli Mrzygłód myśli o realnych szansach na dogonienie lidera, będzie walczył w Sierakowie o trzy punkty.

Na mecz zapraszamy w sobotę (1.04) o godzinie 16:00, na boisko przy Alei Parkowej 2 w Sierakowie Śląskim.